Uber Publisher Opinion Articles (Op-eds) (8.x-5.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
