Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Search
cs: Hledat

en: type
cs: typ

en: Page
cs: Stránka

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Master
cs: Nadřízené
