Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།
