Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Advanced options
fr: Options avancées

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Latest
fr: Les derniers

en: Sort by
fr: Trier par

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Search results
fr: Résultats de la recherche

en: Offset
fr: Décalage

en: Relevance
fr: Pertinence

en: Sort options
fr: Options de tri

en: Oldest
fr: Plus ancienne

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Select any filter and click on Apply to see results
fr: Sélectionnez n'importe quel filtre et cliquez sur Appliquer pour voir les résultats

en: Master
fr: Principal
