Uber Publisher Search (8.x-5.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Advanced options
ta: மேம்பட்ட தெரிவுகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: type
ta: வகை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Search results
ta: தேடல் முடிவுகள்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
