Ubercart (8.x-4.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (169 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Images
bo: པར་རིས

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Year
bo: ལོ

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: Vocabulary name
bo: སྤྱི་མིང་གི་མིང

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Average
bo: ཆ་སྙོམ

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Day
bo: ཉིན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Argument
bo: འཇུག་གྲངས

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Anonymous users
bo: གསང་བའི་སྤྱོད་མཁན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: United States
bo: ཨ་རི།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: unlimited
bo: ཚད་བཀག་མེད་པ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Add file
bo: ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན།

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: The settings have not been saved because of the errors.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་མེད།

en: Last modified
bo: མཐའ་མཇུག་གི་བཟོ་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Basic information
bo: གཞི་རྩའི་ཆ་འཕྲིན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Decimal marker
bo: སིལ་གྲངས་རྟགས

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།

en: Package
bo: ཐུམ།

en: Add role
bo: འགན་ནུས་ཁ་སྣོན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Print
bo: པར་འདེབས

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: File download
bo: ཚུར་ལེན་ཡིག་ཆ

en: Line item label
bo: རྣམ་གྲངས་ཀྱི་གདོང་འཛར།

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: Link this field to its user
bo: གནས་ཁོངས་འདི་དང་འདིའི་སྤྱོད་མཁན་སྦྲེལ་བ

en: This will override any other link you have set.
bo: འདིས་ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་གཞན་བརྗེ་ངེས།

en: Numeric
bo: ཨང་གྲངས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Only allow numeric UIDs
bo: ཨང་གྲངས་ཀྱི་UIDs་ཁོ་ན་སྤྱོད་དགོས་པ

en: Only allow string usernames
bo: ཡི་གེ་ཡིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ཁོ་ན་སྤྱོད་པ

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
bo: ཨང་གྲངས་ཀྱི་UIDs དང་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་གང་རུང་སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Enable to override this field's links.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་སྦྲེལ་ཐག་བརྗེ་རུང་བ་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ།
