Ubercart (8.x-4.0-alpha1) - en to si translation catalogue (53 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Transaction ID
si: ගණුදෙණු අංකය

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Gross
si: ශුද්ධ

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Last comment
si: අවසාන විධානය

en: Description
si: විස්තරය

en: Log
si: ලොග එක

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Signature
si: අත්සන

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Month
si: මාසය

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Day
si: දවස

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න

en: Reports
si: වාර්තා

en: Confirm password
si: මුරපදය ස්‌ථීර කරන්න
