Ubercart (8.x-4.0-alpha3) - en to az translation catalogue (322 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: user
az: İstifadəçi

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Last comment
az: Son şərh

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Comments
az: Şərhlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Variable
az: Dəyişən

en: Image
az: Şəkil

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Required
az: Tələb olunur

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Back
az: Geri

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Length
az: Uzunluq

en: Filename
az: Fayl adı

en: Display
az: Monitor

en: never
az: heç vaxt

en: Component
az: Komponent

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: Unknown
az: Naməlum

en: n/a
az: yox

en: User
az: İstifadəçi

en: Files
az: Fayllar

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Options
az: Seçimlər

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Logo
az: loqo

en: Never
az: Heç vaxt

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Roles
az: Rollar

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Comment
az: Şərh

en: Signature
az: İmza

en: Location
az: Məkan

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: Average
az: Orta

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: N/A
az: Yox

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Month
az: Ay

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: node
az: material

en: Directory
az: Kataloq

en: Egypt
az: Misir

en: Namibia
az: Namibiya

en: Israel
az: İsrail

en: New Zealand
az: Yeni Zelandiya

en: Tonga
az: Tonqa

en: Cuba
az: Kuba

en: Brazil
az: Braziliya

en: Chile
az: Çili

en: Paraguay
az: Paraqvay

en: Jamaica
az: Yamayka

en: Japan
az: Yaponiya

en: Libya
az: Liviya

en: Poland
az: Polşa

en: Portugal
az: Portuqaliya

en: Singapore
az: Sinqapur

en: Mon
az: Bazar ertəsi

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Role
az: Rollar

en: Button
az: Düymə

en: Argument
az: Arqument

en: Anonymous users
az: Anonim istifadəçilər

en: Close
az: Bağlı

en: Duration
az: Müddət

en: Germany
az: Almaniya

en: Sort by
az: Sırala

en: Default language
az: Defolt dil

en: Afghanistan
az: Əfqanıstan

en: Albania
az: Albaniya

en: Algeria
az: Əlcəzair

en: American Samoa
az: Amerika Samoası

en: Angola
az: Anqola

en: Antarctica
az: Antarktida

en: Armenia
az: Ermənistan

en: Australia
az: Avstraliya

en: Austria
az: Avstriya

en: Azerbaijan
az: Azərbaycan

en: Bahamas
az: Baham adaları

en: Bahrain
az: Bəhreyn

en: Bangladesh
az: Banqladeş

en: Belarus
az: Belarusiya

en: Belgium
az: Belçika

en: Belize
az: Beliz

en: Bermuda
az: Bermud adaları

en: Bhutan
az: Butan

en: Botswana
az: Botsvana

en: Bouvet Island
az: Buvet adası

en: Bulgaria
az: Bolqarıstan

en: Cambodia
az: Kamboca

en: Cameroon
az: Kamerun

en: Canada
az: Kanada

en: Cayman Islands
az: Kayman adaları

en: Central African Republic
az: Mərkəzi Afrika Respublikası

en: Chad
az: Çad

en: China
az: Çin

en: Christmas Island
az: Milad adası

en: Cocos (Keeling) Islands
az: Kokos (Kiling) adaları

en: Colombia
az: Kolumbiya

en: Comoros
az: Komor adaları

en: Cook Islands
az: Kuk adaları

en: Costa Rica
az: Kosta Rika

en: Cyprus
az: Kipr

en: Denmark
az: Danimarka

en: Djibouti
az: Cibuti

en: Dominica
az: Dominika

en: Dominican Republic
az: Dominik respublikası

en: Ecuador
az: Ekvador

en: Equatorial Guinea
az: Ekvatorial Qvineya

en: Eritrea
az: Eritreya

en: Estonia
az: Estoniya

en: Ethiopia
az: Efiopiya

en: Faroe Islands
az: Farer adaları

en: Finland
az: Finlandiya

en: France
az: Fransa

en: French Guiana
az: Fransız Qvianası

en: French Polynesia
az: Fransız Polineziyası

en: Gabon
az: Qabon

en: Gambia
az: Qambiya

en: Georgia
az: Gürcüstan

en: Ghana
az: Qana

en: Gibraltar
az: Cəbəllütariq

en: Greece
az: Yunanıstan

en: Greenland
az: Qrenlandiya

en: Grenada
az: Qrenada

en: Guadeloupe
az: Qvadelupa

en: Guam
az: Quam

en: Guatemala
az: Qvatemala

en: Guinea
az: Qvineya

en: Guinea-Bissau
az: Qvineya-Bisau

en: Guyana
az: Qayana

en: Hungary
az: Macarıstan

en: Iceland
az: İslandiya

en: India
az: Hindistan

en: Indonesia
az: İndoneziya

en: Iraq
az: İraq

en: Ireland
az: İrlandiya

en: Italy
az: İtaliya

en: Jordan
az: İordaniya

en: Kazakhstan
az: Qazaxıstan

en: Kenya
az: Keniya

en: Kuwait
az: Küveyt

en: Kyrgyzstan
az: Qırğızıstan

en: Latvia
az: Latviya

en: Lebanon
az: Livan

en: Lesotho
az: Lesoto

en: Liberia
az: Liberiya

en: Liechtenstein
az: Lixtenşteyn

en: Lithuania
az: Litva

en: Luxembourg
az: Lüksemburq

en: Madagascar
az: Madaqaskar

en: Malawi
az: Malavi

en: Malaysia
az: Malayziya

en: Maldives
az: Maldiv adaları

en: Marshall Islands
az: Marşal adaları

en: Martinique
az: Martinika

en: Mauritania
az: Mavritaniya

en: Mauritius
az: Mavrikiy

en: Mexico
az: Meksika

en: Monaco
az: Monako

en: Mongolia
az: Monqolustan

en: Morocco
az: Mərakeş

en: Mozambique
az: Mozambik

en: Netherlands
az: Hollandiya

en: New Caledonia
az: Yeni Kaledoniya

en: Nicaragua
az: Nikaraqua

en: Nigeria
az: Nigeriya

en: Norfolk Island
az: Norfolk adası

en: Northern Mariana Islands
az: Şimali Mariana adaları

en: Norway
az: Norveç

en: Papua New Guinea
az: Papua Yeni Qvineya

en: Philippines
az: Filippin

en: Puerto Rico
az: Puerto Riko

en: Qatar
az: Qətər

en: Romania
az: Rumıniya

en: Rwanda
az: Ruanda

en: Saudi Arabia
az: Səudiyyə Ərəbistanə

en: Senegal
az: Seneqal

en: Seychelles
az: Seyşel adaları

en: Slovakia
az: Slovakiya

en: Slovenia
az: Sloveniya

en: Solomon Islands
az: Solomon adaları

en: Somalia
az: Somali

en: South Africa
az: Cənubi Afrika

en: Spain
az: İspaniya

en: Sri Lanka
az: Şri Lanka

en: Suriname
az: Surinam

en: Sweden
az: İsveç

en: Switzerland
az: İsveçrə

en: Tajikistan
az: Tacikistan

en: Thailand
az: Tayland

en: Togo
az: Getmək

en: Tunisia
az: Tunis

en: Turkmenistan
az: Türkmənistan

en: Uganda
az: Uqanda

en: Ukraine
az: Ukrayna

en: United Arab Emirates
az: Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: United States
az: Amerika Birləşmiş Ştatları

en: Uruguay
az: Uruqvay

en: Uzbekistan
az: Özbəkistan

en: Yemen
az: Yəmən

en: Zambia
az: Zambiya

en: Zimbabwe
az: Zimbabve

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Role settings
az: Rol parametrləri

en: unlimited
az: limitsiz

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Workflow
az: İş axını

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Testing
az: Test

en: Fiji
az: Fici

en: French Southern Territories
az: Fransanın cənub əraziləri

en: Guernsey
az: Gernsey

en: Jersey
az: Cersi

en: Live
az: Canlı

en: Processing
az: Emal edilir

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: British Indian Ocean Territory
az: Britaniya Hind okeanı ərazisi

en: Croatia
az: Xorvatiya

en: Western Sahara
az: Qərbi Sahara

en: Decimal marker
az: Onluq narker

en: Debug
az: Debaq

en: Permission
az: İcazə

en: Language code
az: Dil kodu

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Add role
az: Rol əlavə edin

en: Values
az: Qiymətlər

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Print
az: Çap et

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Password field is required.
az: Parol sahəsi tələb olunur.

en: Display type
az: Ekran növü

en: Confirm password
az: Şifrəni təsdiqləyin

en: Isle of Man
az: İnsan adası

en: Montenegro
az: Monteneqro

en: Serbia
az: Serbiya

en: Timor-Leste
az: Şərqi Timor

en: Åland Islands
az: Aland adaları

en: Link this field to its user
az: Bu sahəni istifadəçisi ilə əlaqələndirin

en: The comment body.
az: Şərh məzmunu.

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: %name must be a number.
az: %name rəqəm olmalıdır.

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
