Ubercart (8.x-4.0-alpha4) - en to mk translation catalogue (32 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: user
mk: корисник

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Add
mk: Додај

en: Contact
mk: Контакт

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Location
mk: Локација

en: node
mk: јазол

en: Anonymous users
mk: Анонимен корисник

en: Andorra
mk: Андора

en: Angola
mk: Ангола

en: Romania
mk: Романија

en: Saudi Arabia
mk: Саудиска Арабија

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Macedonia
mk: Македонија

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: File download
mk: Симнување датотеки

en: - All -
mk: - Сите -

[ctx: cheque]
en: Check
mk: Провери

[ctx: cheque]
en: Check payment policy
mk: Провери ги правилта за плаќање
