Ubercart (8.x-4.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (118 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: user
ug: ئەزا

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: PayPal
ug: پايپال

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: view
ug: كۆرۇش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: - None -
ug: يوق

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Signature
ug: ئىمزا

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: ,
ug: ،

en: Month
ug: ئاي

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Address
ug: ئادرېس

en: Code
ug: كود

en: node
ug: نۇقتا

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Egypt
ug: مىسىر

en: Israel
ug: ئىسرائىلىيە

en: Tonga
ug: تونگا

en: Cuba
ug: كۇبا

en: Brazil
ug: بىرازىلىيە

en: Chile
ug: چىلى

en: Japan
ug: ياپون

en: Libya
ug: لىبىيە

en: Turkey
ug: تۈركىيە

en: Mon
ug: دۈ

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Other
ug: باشقا

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Anonymous users
ug: سەيياھ

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: Canada
ug: كانادا

en: China
ug: جوڭگو

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: None.
ug: يوق.

en: The settings have not been saved because of the errors.
ug: خاتالىق كۆرۈلگەچكە، ئۆزگەرتىشلەر ساقلانمىدى.

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Balance
ug: بالانس

en: Testing
ug: سىناش

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Rate
ug: باھا

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Add role
ug: ئەزا گوروپپىسى قوشۇش

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش

en: New password
ug: يېڭى پارول

en: Reports
ug: دوكلات

en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى نامى:

en: Password:
ug: پارول:

en: Support Forums
ug: قوللاش مۇنبەرلىرى

en: Meta
ug: تىزىملىك

en: Download file
ug: ھۆججەت چۈشۈرۈش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
