Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Approve
ast: Aprobar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Details
ast: Detalles

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Method
ast: Métodu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Users
ast: Usuarios

en: Order
ast: Orde
