Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Approve
be: Дазволіць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Transactions
be: Транкзацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Details
be: Падрабязна

en: Recipient
be: Адрасат

en: Method
be: Метад

en: Configuration
be: Налады

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Order
be: Парадак

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Pending
be: Чакае

en: Apply
be: Ужыць
