Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Details
bs: Detalji

en: Address
bs: Adresa

en: Users
bs: Korisnici

en: Order
bs: Poredak

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
