Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Operations
et: Toimingud

en: Transactions
et: Tehingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Total
et: Kokku

en: Check
et: Kontrolli

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Details
et: Üksikasjad

en: Amount
et: Kogus

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Recipient
et: Adressaat

en: Method
et: Meetod

en: Configuration
et: Seadistus

en: Users
et: Kasutajad

en: Order
et: Järjestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Pending
et: Ootel

en: Transaction status
et: Tehingu staatus

en: Balance
et: Bilanss

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Request
et: Saada

en: Offset
et: Nihe

en: Fee
et: Tasu

en: Total paid
et: Kokku makstud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
