Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Total
fi: Yhteensä

en: Check
fi: Muu suoritus

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Amount
fi: Määrä

en: Address
fi: Osoite

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Method
fi: Tapa

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Order
fi: Järjestys

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Pending
fi: Odottaa

en: Declined
fi: Hylätty

en: Balance
fi: Saldo

en: Completed
fi: Valmis

en: Apply
fi: Käytä

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Fee
fi: Maksu

en: Decline
fi: Hylkää

en: Total paid
fi: Maksettu yhteensä

en: Commission
fi: Komissio

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Address 2
fi: Osoitekenttä 2

en: Transfer
fi: Siirrä

en: Master
fi: Isäntä

en: Issuer
fi: Myöntäjä
