Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
