Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Order
mn: Дараалал
