Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Operations
mr: कृती

en: Transactions
mr: व्यवहार

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Total
mr: एकूण

en: ID
mr: आय डी

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Address
mr: पत्ता

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
