Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Check
my: စစ်ဆေး

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: From
my: မှ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: - All -
my: - အားလုံး -
