Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: Approve
oc: Aprovar

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Notes
oc: Nòtas

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Check
oc: Verificar

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Details
oc: Detalhs

en: Amount
oc: Montant

en: Address
oc: Adreça

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Method
oc: Metòde

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Users
oc: Utilizaires

en: Order
oc: Òrdre

en: Sort by
oc: Triar per

en: Approved
oc: Aprovat

en: Pending
oc: En espèra

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
