Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Operations
pl: Operacje

en: Transactions
pl: Transakcje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Notes
pl: Notatki

en: Total
pl: Razem

en: Check
pl: Sprawdź

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Details
pl: Szczegóły

en: Amount
pl: Ilość

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Recipient
pl: Adresat

en: Method
pl: Metoda

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Order
pl: Kolejność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Declined
pl: Odrzucone

en: Balance
pl: Bilans

en: Completed
pl: Zakończone

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Request
pl: Żądanie

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Fee
pl: Opłata

en: Decline
pl: Odrzuć

en: Total paid
pl: Razem zapłacono

en: All transactions
pl: Wszystkie transakcje

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Bank account
pl: Konto bankowe

en: Address 2
pl: Adres c.d.

en: Transfer
pl: Przesyłanie

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
