Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Date
se: Dáhton

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Order
se: Diŋgo

en: Sort by
se: Sirre
