Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: All
ug: ھەممە

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: ,
ug: ،

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Balance
ug: بالانس

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
