Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Transactions
cs: Transakce

en: Type
cs: Typ

en: Date
cs: Datum

en: Notes
cs: Poznámky

en: Total
cs: Celkem

en: Check
cs: Šek

en: User ID
cs: ID uživatele

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Details
cs: Detaily

en: Amount
cs: Částka

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Method
cs: Metoda

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Users
cs: Uživatelé

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Approved
cs: Schváleno

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Declined
cs: Zamítnuto

en: Transaction status
cs: Status transakce

en: Balance
cs: Saldo

en: Completed
cs: Dokončené

en: Apply
cs: Použít

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: Offset
cs: Posun

en: Total paid
cs: Celkem zaplaceno

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
