Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: Next
da: Næste

en: Operations
da: Handlinger

en: Transactions
da: Transaktioner

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Notes
da: Noter

en: Total
da: I alt

en: User ID
da: Bruger ID

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Details
da: Detaljer

en: Amount
da: Beløb

en: Address
da: Adresse

en: Desc
da: Faldende

en: Recipient
da: Modtager

en: Method
da: Metode

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Users
da: Brugere

en: Order
da: Rækkefølge

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Approved
da: Godkendt

en: Pending
da: Afventer

en: Balance
da: Saldo

en: View transactions
da: Vis transaktioner

en: Completed
da: Gennemført

en: Apply
da: Udfør

en: Cancelled
da: Annulleret

en: Offset
da: Forskydning

en: Fee
da: Gebyr

en: Total paid
da: Betalt i alt

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Address 2
da: Adresselinje 2

en: Transfer
da: Overfør

en: Asc
da: Stigende
