Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
