Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (45 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Transactions
es: Transacciones

en: Type
es: Tipo

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: Notes
es: Notas

en: Check
es: Comprobar

en: User ID
es: ID de Usuario

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Details
es: Detalles

en: Amount
es: Cantidad

en: Address
es: Dirección

en: Recipient
es: Destinatario

en: Method
es: Método

en: Configuration
es: Configuración

en: Users
es: Usuarios

en: Order
es: Pedido

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Approved
es: Aprobado

en: Pending
es: Pendiente

en: Declined
es: Rechazado

en: Due
es: Adeudado

en: Transaction status
es: Estado de la transacción

en: Balance
es: Saldo

en: Completed
es: Completado

en: Apply
es: Aplicar

en: Requester
es: Solicitante

en: Request
es: Solicitud

en: Cancelled
es: Cancelado

en: Full Name
es: Nombre completo

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Fee
es: Cuota

en: Bank Name
es: Nombre del banco

en: Total paid
es: Total pagado

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Address 2
es: Dirección 2

en: Transfer
es: Transferir

en: Master
es: Máster

en: Recipient user
es: Usuario destinatario
