Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Transactions
eu: Transakzioak

en: Type
eu: Mota

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Notes
eu: Oharrak

en: ID
eu: IDa

en: Check
eu: Egiaztatu

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Method
eu: Metodoa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Order
eu: Ordena

en: Approved
eu: Onartuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Requester user
eu: Erabiltzaile eskatzailea

en: Asc
eu: Goraka
