Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Transactions
he: פעולות

en: Type
he: סוג

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Notes
he: הערות

en: Total
he: סך הכל

en: Check
he: בדיקה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Details
he: פרטים

en: Amount
he: כמות

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: Recipient
he: נמען

en: Method
he: שיטה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Users
he: חברי האתר

en: Order
he: סידור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Approved
he: מאושר

en: Pending
he: ממתינות

en: Completed
he: נשלם

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
