Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Notes
hr: Bilješke

en: Total
hr: Ukupno

en: User ID
hr: ID korisnika

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Details
hr: Detalji

en: Amount
hr: Iznos

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Method
hr: Metoda

en: Configuration
hr: Postavke

en: Users
hr: Korisnici

en: Order
hr: Redoslijed

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: Commission
hr: Provizija

en: Asc
hr: Uzlazno
