Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: User ID
jv: ID panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: To
jv: Marang

en: Details
jv: Lengkapé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Recipient
jv: Penerima

en: Method
jv: Metode

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Users
jv: Panganggo

en: Order
jv: Urutan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
