Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Transactions
ka: ტრანზაქციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Date
ka: თარიღი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Details
ka: დეტალები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Method
ka: მეთოდი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: - All -
ka: - ყველა -
