Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Order
km: លំដាប់
