Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (28 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Transactions
kn: ವ್ಯವಹಾರಗಳು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Declined
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ

en: Due
kn: ಕೊನೆಯ ದಿನಾಂಕ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Cancelled
kn: ರದ್ದುಗೊಂಡಿದೆ

en: Full Name
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Commission
kn: ಕಮಿಶನ್
