Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: To
ne: लाई

en: Details
ne: विस्तृत

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
