Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Date
ps: نيټه

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: To
ps: ته

en: Details
ps: سپړنې

en: Configuration
ps: سازول

en: Users
ps: غړي

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Approved
ps: منل شوي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
