Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Details
sq: Hollësi

en: Recipient
sq: Marrës

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Users
sq: Përdorues
