Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Transactions
ta: பரிவர்த்தனைகள்

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Recipient
ta: பெறுநர்

en: Method
ta: முறை

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Order
ta: வரிசை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Approved
ta: அங்கீகரிக்கப்பட்ட

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
