Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Total
th: ทั้งหมด

en: ID
th: ไอดี

en: Check
th: เช็ค

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: All
th: ทั้งหมด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Details
th: รายละเอียด

en: Address
th: ที่อยู่

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Order
th: เรียงตาม

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว
