Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (38 entries)

en: Next
no: Neste

en: Approve
no: Godkjenn

en: Operations
no: Handlinger

en: Transactions
no: Transaksjoner

en: Cancel
no: Avbryt

en: Date
no: Dato

en: Reset
no: Nullstill

en: None
no: Ingen

en: Notes
no: Notater

en: Total
no: Totalt

en: Check
no: Sjekk

en: User ID
no: Bruker-ID

en: All
no: Alle

en: Page
no: Side

en: To
no: Til

en: From
no: Fra

en: Details
no: Detaljer

en: Amount
no: Beløp

en: Address
no: Adresse

en: Desc
no: Synkende

en: Recipient
no: Mottaker

en: Method
no: Metode

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Users
no: Brukere

en: Order
no: Rekkefølge

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Approved
no: Godkjente

en: Pending
no: Avventer

en: Due
no: Tidsfrist

en: Completed
no: Fullført

en: Apply
no: Bruk

en: Cancelled
no: Avbrutt

en: Offset
no: Forskyving

en: Release
no: Versjon

en: Items per page
no: Elementer per side

en: - All -
no: - Alle -

en: Address 2
no: Adresse 2

en: Asc
no: Stigende
