Ubercart Funds (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Approve
sv: Godkänn

en: Operations
sv: Funktioner

en: Transactions
sv: Transaktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Total
sv: Totalt

en: User ID
sv: Användar-ID

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Details
sv: Detaljer

en: Amount
sv: Belopp

en: Address
sv: Adress

en: Desc
sv: Fallande

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Method
sv: Metod

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Users
sv: Användare

en: Order
sv: Ordning

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Approved
sv: Godkänd

en: Pending
sv: Väntar på

en: Balance
sv: Saldo

en: Completed
sv: Slutförd

en: Apply
sv: Applicera

en: Cancelled
sv: Avbokad

en: Offset
sv: Kompensera

en: Release
sv: Utgåva

en: Decline
sv: Avslå

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Address 2
sv: Adress 2

en: Transfer
sv: Överför

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Issuer
sv: Utfärdad av
