CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Merchant ID
es: ID de vendedor

en: eCheck
es: Cheque electrónico

en: Submit order
es: Realizar pedido

en: Thank you for your order!
es: ¡Gracias por su pedido!
