CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: eCheck
hu: e-csekk

en: Submit order
hu: Rendelés beküldése

en: Thank you for your order!
hu: Köszönjük a megrendelést!
