CCAvenue Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Discover
sk: Objaviť

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Submit order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Thank you for your order!
sk: Ďakujeme za vašu objednávku!
