Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: User
ka: მომხმარებელი
