Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
sk: Atribút

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Required
sk: Povinné

en: User
sk: Používateľ

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Customer
sk: Zákazník

en: Store
sk: Obchod

en: Class
sk: Trieda

en: Product
sk: Produkt

en: Select
sk: Zvoľte

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Dependencies
sk: Závislosti
