Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Development
sv: Utveckling

en: Type
sv: Typ

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: User
sv: Användare

en: Textfield
sv: Textfält

en: Customer
sv: Kund

en: Store
sv: Butik

en: Class
sv: Klass

en: Product
sv: Vara

en: Select
sv: Välj

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Radios
sv: Envalsknappar

en: Product Kit
sv: Varupaket

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: Dependencies
sv: Beroenden
