Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Required
gu: જરૂરી

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Dependencies
gu: આધારિત
