Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Type
ku: جۆر

en: Required
ku: پێویستە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
