Dropdown Attributes (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Type
pl: Typ

en: Required
pl: Wymagane

en: User
pl: Użytkownik

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Customer
pl: Klient

en: Store
pl: Sklep

en: Class
pl: Klasa

en: Product
pl: Produkt

en: Select
pl: Wybierz

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: Product Kit
pl: Zestaw Produktów

en: Dependencies
pl: Zależności
